euroKorona w kartoniku

Systemy euroKorona to uniwersalne zabezpieczenia przed szkodami wywołanymi przez ptaki miejskie. Szeroki zakres i funkcjonalność tych rozwiązania zapewnia skuteczne i estetyczne zabezpieczenie:

 

 - miejsc o charakterze publicznym: zabytki, dworce, parkingi (latarnie), pomniki, kościoły;

 - pomieszczeń magazynowania i dystrybucji żywności: hale magazynowe;

 - budynki mieszkalne (balkony, parapety, balustrady, gzymsy, kalenice dachowe, rynny)

 

Produkt euroKorona powstał na bazie wieloletniej praktyki i doświadczeń związanych z systemami zabezpieczeń przeciw ptakom miejskim. Wymiary i parametry techniczne produktów zostały dobrane w taki sposób aby skutecznie uniemożliwiać zagnieżdżanie się ptaków w miejscach w których ich obecność jest szczególnie uciążliwa.

KOLCE POLIWĘGLANOWE:  ESTETYKA – WYGODA - BEZPIECZEŃSTWO

 

Podstawa i kolce wykonane z poliwęglanu najwyższej jakości powodują, że produkt jest przezroczysty co gwarantuje estetykę w miejscu jego montażu.

Na estetykę i wygodę podczas montażu wpływa również jego modułowość, dzięki której idealnie dopasowuje się do kształtu podłoża. Jest to efekt unikalnego na rynku rozwiązania pozwalającego na dowolne kształtowanie podstawy (możliwość zginania powyżej kąta 90 stopni).

Zastosowany patent łączenia podstaw zapewnia również możliwość łączenia pojedynczych modułów w dowolnej długości odcinki (nawet do kilku metrów), co zasadniczo ułatwia i przyspiesza montaż systemu (zwłaszcza na dużych wysokościach, czy skomplikowanych pod kątem kształtu podłożach – gzymsy w starym budownictwie, zabytkowe obiekty, itp). Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest brak konieczności użycia narzędzi w celu dostosowania długości czy kształtu.

 

Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki wtrysku kolców poliwęglanowych z pęcherzykami powietrza – możliwe jest dowolne kształtowanie pojedynczych kolców przy zachowaniu ich pierwotnych właściwości dotyczących elastyczności.

Wychodząc naprzeciw coraz częstszym głosom miłośników ptaków dotyczących ranienia się ptaków o ostre kolce – w systemie euroKorona końcówki kolców zakończone są promieniem 0,5mm, dzięki czemu nadal chroniąc – jednocześnie nie ranią zarówno ptaków jak i monterów podczas prac instalacyjnych.

SIATKA BALKONOWA

Ochronna siatka na balkony przeciw ptakom euroKorona to skuteczne i ekologiczne zabezpieczenie przed zabrudzeniami powodowanymi przez ptaki.

 

Podstawą zestawu jest siatka w kolorze piaskowym (beżowy) wykonana  z wysokiej jakości polietylenu PE, która cechuje się wysoką odpornością na rozciąganie, szarpanie, rozrywanie.

 

Siatka euroKorona na balkon jest wytrzymała na warunki atmosferyczne w tym także na promieniowanie UV, nie chłonie wody dzięki czemu nie rozciąga się ani nie kurczy na długi czas zachowując swoje właściwości co pozwala na skuteczną ochronę balkonu, gzymsu czy tarasu.

 

W przypadku, kiedy wymiary balkonu lub tarasu są większe niż siatka wchodząca w skład zestawu – można w łatwy sposób połączyć ze sobą dwa lub więcej komplety montażowe, dzięki czemu uzyskamy oczekiwaną ochronę.

zastosowanie

TAŚMA ODBLASKOWA

   

Produkt „Repeller euroKorona” służy do wizualnego odstraszania, mającego na celu zabezpieczenie powierzchni użytkowych przed negatywnym działaniem powodowanym przez ptaki. W szczególności zaleca się stosować produkt w celu zabezpieczenia upraw na działkach, balkonów i tarasów.

Jest profesjonalnym produktem zastępującym domatorskie rozwiązania klientów.

Przy odpowiednim montażu, taśma działa na dwa sposoby:

 

Wizualny- odblask taśmy powoduje dezorientację i zniechęca ptaki do przebywania w miejscach narażających je na takie doznania;

Dźwiękowy – luźno zwisająca na wietrze taśma wydaje specyficzny szelest drażniący ptaki.

Taśma jest doskonałym uzupełnieniem innych systemów zabezpieczeń przed ptakami, takimi jak kolce, spirale, urządzenia dźwiękowe czy siatki.

KLEJ SILIKONOWY DO KOLCÓW

   

Klej euroKorona na bazie silikonu to doskonałe rozwiązanie 

dedykowane do montażu systemów zabezpieczeń przed ptakami. Dzięki swoim właściwością w profesjonalny sposób łączy podstawy kolców do powierzchni typu parapet, dachówka czy poręcze balkonowe.

 

Produkt odporny na warunki atmosferyczne, bardzo wydajny i wygodny w użyciu. Opakowanie dostosowane do standardowych narzędzi typu "pistolet montażowy" .

instalacja_kolców.png

Jako specjaliści w dziedzinie systemów zabezpieczeń przed ptakami, możemy doradzić odpowiedni typ zabezpieczenia dopasowany do potrzeb klienta, przygotować profesjonalny kosztorys i plan prac, oraz wysłać wyspecjalizowaną i doświadczoną grupę monterską posiadającą wymagane przeszkolenie niezbędne do prac na wysokościach.